mi_konkurs_logo

Witamy Menu Italia!

Benvenuti a Menu Italia!
Mamy przyjemność ogłosić, że podczas największych targów HoReCa „WARSAW GASTRO SHOW 2016” w PTAK WARSAW EXPO odbędzie się I Ogólnopolski Konkurs Kuchni Włoskiej Menu Italia 2016” Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie wybitnych talentów kulinarnych wśród kucharzy restauracji i hoteli, specjalizujących się w kuchni włoskiej czy uczniów szkół gastronomicznych, chcących poznać jej tajniki i pochwalić się swoimi umiejętnościami. Konkurs ma za zadanie propagowanie kuchni włoskiej w Polsce i jest także formą rozwoju zawodowego. Jak wiemy strefa kulinarna i gastronomiczna stanowi doskonałą płaszczyznę do nawiązania znajomości, porozumienia, poznawania i celebrowania.

Konkurs jest skierowany do kucharzy, którzy ukończyli 18 rok życia.  To wśród nich chcemy odkrywać pasjonatów kuchni włoskiej.  By wziąć udział w tym konkursie, wystarczy samo zgłoszenie. Zależy nam na promocji, utalentowanych ludzi. Konkurs „Menu Italia 2016” będzie sprzyjał kształtowaniu wybitnych jednostek.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa i nagrody ufundowane przez sponsorów. Uczestnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają statuetki konkursu oraz wartościowe nagrody ufundowane prze sponsorów, w tym staż w renomowanej restauracji.

Serdecznie zapraszamy do udziału!
Wszelkie informacje na menuitalia.pl, NewsGastro.pl oraz Papaja.pl.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres konkurs@menuitalia.pl

 

Głównym organizatorem I Ogólnopolskiego Konkursu Kuchni Włoskiej

”Menu Italia 2016”  jest firma Menu Italia:

mi-tradizione

 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że od maja br. jesteśmy w Polsce! Menu Italia to sklep adresowany do profesjonalnej gastronomii oferujący oryginalne i tradycyjne produkty kuchni włoskiej.

Popularność włoskiej kuchni w naszym kraju dorównuje już prawie popularności kuchni polskiej – nasi rodacy cenią i uwielbiają pizzę, makarony, suszone pomidory, oliwki, wędliny, sery, oliwy, balsamiki, ryż czy wina…

Dlaczego jednak pizza i pasta we Włoszech smakują lepiej niż ta sama w Polsce?

Dlaczego obserwując włoskiego kucharza przy pracy wszystko wydaje się takie proste?

Dlaczego z tysięcy “italiańskich” restauracji godnych uwagi, zapadające w pamięć są tylko nieliczne?

Tajemnica tkwi w jakości produktów, których ze względu na udział emocji w ich tworzeniu, nie można podrobić. Takie właśnie produkty oferujemy… pełne “magii” i włożonego w ich produkcję serca, tradycji i kultury… Dobieramy najlepszych producentów, tylko wysokiej jakości produkty.

Jeden adres, dziesiątki markowych producentów i setki unikalnych produktów!

Warto tu bywać. www.menuitalia.pl

 

PARTNERZY KONKURSU:

partnerzy-konkursu

PATRONI MEDIALNI:

patroni-medialni