Kategoria firmy
Logo 3D Phoenix pion 102 RGB.png

3D Phoenix jest liderem w branży technologii przyrostowych. W portfolio firmy znajdują się urządzenia przemysłowe wiodących producentów drukarek 3D. Oferta firmy kierowana jest przede wszystkim do klienta biznesowego i przemysłowego. Wyspecjalizowany sztab inżynierów przeprowadza audyty technologiczne i optymalizuje procesy produkcyjne i wytwórcze w firmach.

AG logo.JPG

AG to czołowy polski producent kajaków, kanu, łodzi wiosłowych, motorowych i rowerów wodnych.
W ofercie posiadamy także gotowe moduły łazienkowe do domków drewnianych.
Zadowolenie klientów oraz zapotrzebowanie rynku sprawiają, że sukcesywnie zwiększamy swoją ofertę sprzętu sportowo- rekreacyjnego.

nowe logo Agachem.png

AGACHEM producent chemii użytkowej
Nasze produkty oparte są na nowoczesnych formulacjach.
MOBILE TOILET- płyn do toalet turystycznych, stosowanych m.in. na jachtach, w camperach.
Możliwość użycia w zbiorniku dolnym, jak i górnej spłuczce
ODOR STOP – wielofunkcyjny preparat do neutralizacji zapachów.
Usuwa nie tylko skutki ale także przyczyny powstawania nieprzyjemnego zapachu.

nowe logo Agachem.png

Firma Agachem –producent i dystrybutor produktów sanitarnych do toalet turystycznych i nie tylko.

Nasze produkty to:
MOBILE TOILET- płyn do toalet turystycznych, stosowanych m.in. na jachtach, w camperach, autokarach, ale też w samolotach rejsowych.

ODOR STOP – nowoczesny preparat do neutralizacji zapachów.
Usuwa nie tylko skutki ale także przyczyny powstawania nieprzyjemnego zapachu.

Ahoj_Czarter_02_czarne.jpg

Jesteśmy największą firmą oferującą wynajem jachtów w Polsce. W skład naszej floty wchodzi ponad 100 jednostek żaglowych i motorowych rożnych klas. Proponujemy czarter jachtów żaglowych i motorowych z dwóch mazurskich portów: Węgorzewo, Giżycko/Wilkasy. Oferowane przez nas jachty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i cechują się wyjątkową nautyką.

Logo almapress granatowe 540 kwadrat.JPG

Oficyna Wydawnicza „Alma-Press” powstała w 1985 roku. Lider rynku książek dla żeglarzy. W dorobku ponad 250 publikacji żeglarskich w nakładzie ponad 650 000 egzemplarzy! Zdobywca wielu nagród, w tym siedmiokrotnie nagrody im. Leonida Teligi.

logo_aluboats_kolo_krzywe.png

Producent aluminiowych konstrukcji pływających:
-pływaki aluminiowe
-kadłuby aluminiowe
-pomosty pływające
-zabudowy hausbot
-zadaszenia obiektów pływających
-remont jednostek-spawanie aluminium
-obsługa imprez na wodzie
-wynajem obiektów pływających
-producent aluminiowych konstrukcji estradowych i targowych

LOGO-AM-400x400.png

Aqua Marina to marka stworzona przez ORPC Co Ltd.,firmę z wieloletnim doświadczeniem w produkcji pompowanych sprzętów wodnych: kajaków, pontonów, RIBów. Od kilku lat również producent pompowanych desek SUP, które zyskały opinię solidnych, innowacyjnych, dobrze zaprojektowanych produktów. Dzięki temu deski AM są znane na całym świecie i bardzo popularne, szczególnie w Europie.

logo-vendeck.png

Aquavendo specjalizuje się w sprzedaży chemii jachtowej takiej jak : podkłady, farby oraz szpachle. W swojej ofercie mamy także nowoczesną piankę pokładową typu VENDECK, która jest świetną alternatywą dla drewna naturalnego i innych sztucznych pokryć pokładowych typu PVC. Nasz produkt jest wyjątkowo lekki, antypoślizgowy, odporny na plamy oraz UV a do tego nie wymaga żadnej konserwacji.

Logo ATANA bzb Duże.png

Atana jest stocznią jachtową produkującą łodzie motorowe. W naszej ofercie znajduje się również pełny asortyment akcesoriów do łodzi firmy TRAC oraz system bezprzewodowej zrywki i stacyjki firmy CoastKey.

AVISA- steel & carbon.png

“AVISA” sp.j.- producent i podwykonawca dla wiodących marek samochodowych akcesoriów ze stali, aluminium, włókien węglowych oraz uszlachetnionych emblematów samoprzylepnych.

Producent laminatów carbon fiber w ciekawej kolorystyce i wzornictwie w postaci profili giętych oraz płyt w dowolnym rozmiarze i grubości.

avocado logo-01.png

Poczuj wiatr we włosach i zapach morza. Usłysz szum fal i łopot żagli. Tylko ty i niedościgniony horyzont.
Trójwymiarowe Mapy Morskie powstają na podstawie map żeglugowych i batymetrycznych. Przedstawia rzeczywiste linie dna morskiego i detale geograficzne. To kunszt współczesnego wzornictwa, gdzie przenika się wiedza, estetyka, ekologia i historia. Teraz Ty, jesteś kontynuacją tej opowieści…

CASADA_Polska_logo-1.jpg

Marka Casada jest liderem w branży wellness na rynkach europejskich już od roku 2000. Nasza oferta obejmuje: – fotele masujące – pozwalające na kompleksowy masaż całego ciała – maty i poduszki masujące – kompaktowe i przenośne – urządzenia do treningu wibracyjnego – platforma wibracyjna Power Board Swoim Klientom oferujemy korzystne warunki zakupu.

GO DEEP v2.png

CCR
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny asortyment sprzętu przeznaczonego do nurkowań technicznych, rekreacyjnych, jaskiniowych i rebreatherowych jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem najlepszych marek nurkowych
W naszej ofercie mamy również profesjonalną ofertę szkoleń nurkowych oraz instruktorskich organizacji PSA International, której jesteśmy także głównym przedstawicielem w Polsce.

logo_niebieskie_cedip111.png

Federacja nurkowa CEDIP to Europejska Organizacja, która prężnie rozwija się w naszym kraju i jest jedną z 12 głównych, europejskich organizacji nurkowych. Posiadamy swoich instruktorów w 46 krajach. Wykonujemy szkolenia rekreacyjne, techniczne oraz zawodowe na różne stopnie nurkowe.
Dzięki profesjonalnej kadrze zapewniamy szkolenia na najwyższym poziomie wiedzy, praktyki oraz bezpieczeństwa.

logo_charteredupl.jpg

Firma Charter.pl/Charter.edu.pl od początku swojej działalności kojarzy się żeglarzom w Polsce z najwyższej jakości usługami czarteru jachtów morskich i barek, organizacją rejsów morskich oraz szkoleń.

logo_charteredupl.jpg

Charter.pl / Charter.edu.pl od początku swojej działalności kojarzy się żeglarzom w Polsce z najwyższej jakości usługami czarteru jachtów i barek, organizacją rejsów morskich oraz szkoleń żeglarskich.
Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi armatorami, którzy gwarantują wysoką jakość usług i racjonalne ceny.
Nasze szkolenia to solidna dawka wiedzy, popartej doświadczeniem instruktorów.

logo chris benz na białe.png

CHRIS BENZ – Profesjonalne zegarki dla ludzi z pasją stworzone przez entuzjastów sportów wodnych. Po wielu testach i konsultacjach, ustalili, jakie cechy wyróżniają idealny zegarek wodoodporny. Tak Powstały zegarki Chris Benz.

Cieslik Craft - Disco Volante - WSJ.jpg

Cieślik Craft to nawiązanie do tradycyjnego szkutnictwa. Przygoda rozpoczęła od budowy drewnianej motorówki Disco Volante (z wł. latający spodek). Na desce rozdzielczej tej 3m łódki znajdują się klasyczne zegary wskazujące parametry rejsu, kompas i radio. Całość uzupełnia pikowana na wzór włoskich aut tapicerka oraz nierdzewne detale przykuwające uwagę oglądających.

logo_black_transparent.png

Jesteśmy dystrybutorem marki Koowheel, Inmotion w Polsce. Promujemy pojazdy elektryczne jako doskonały środek transportu do miasta. W ofercie posiadamy deskorolki elektryczne Koowheel oraz Evolve Skateboards, monocykle InMotion oraz hulajnogi elektryczne.

Pokazuje / showing 1 - 20 z 56 wyników / results