Atrakcje


Najlepsze Polskie i zagraniczne jachty żaglowe i motorowe

W Warszawskim Salonie Jachtowym, w jednym miejscu zobaczysz ponad 120 jednostek pływających, w tym wiele pięknych łodzi żaglowych i motorowych od polskich i światowych producentów. Wśród nich znajdziesz ekskluzywne jachty o wartości przekraczającej milion Euro, szybkie łodzie sportowe czy komfortowe, mieszkalne houseboaty.

Zawody skimboardowe

Zobacz w akcji skimboarderów i nakręć się na ten widowiskowy i mega przyjemny sport. Skorzystaj z okazji, by zapisać się do szkoły skimboardowej oraz kupić odpowiedni sprzęt.

Wyścigi na SUP-ach

Czyli kto pierwszy pokona na desce SUP specjalny basen. Rywalizacje odbędą się w strefie wolnego czasu na wodzie dzięki uprzejmości partnerom – markom Decathlon oraz Lokhai. Oprócz wyścigów na targach znajdziecie także szybkie szkolenia.

Pokazy ratownictwa

Pływasz sportowo czy rekreacyjnie? Niezależnie od tego jak często pływasz powinieneś wiedzieć, jak bezpiecznie udzielić pomocy tonącemu. Pomogą Ci w tym pokazy ratownictwa wodnego prowadzone przez Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ta wiedza może uratować życie.

Plaża rekreacyjna

Temperatura na zewnątrz spada, ale w targowy weekend w halach Ptak Warsaw Expo atmosfera będzie naprawdę gorąca. Przeniesienie się z jesiennej stolicy w wakacyjny klimat ułatwi rekreacyjna plaża z leżakami i miękkim piaskiem.

Strefa Polskiego Związku Kiteboardingu

Najlepsi zawodnicy i instruktorzy kiteboardingu w Polsce, wykłady i prelekcje, szkółki.

Strefa Testów

Nie chcesz kupować w ciemno? Przetestuj sprzęt i akcesoria w specjalnej Strefie Testów..