DIVESPOT

Zanurkuj na targach!

Koniecznie weź ze sobą ręcznik

Na własnej skórze przetestuj Dive Spot Warsaw – w pełni funkcjonalny basen nurkowy o wymiarach 7,5 x 3,2 x 3,2 m z którego może skorzystać każdy początkujący, bądź zaawansowany miłośnik nurkowania.

ulica i numer

format XX-XXX

Administratorem Danych jest PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. (Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu, a także w celach wskazanych w treści wyrażonych zgód. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych oznaczonych jako obligatoryjne jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Please wait...

 

*Organizator zastrzega sobie że rejrstracja nie zapewnia możliwości wejścia do wody.
**Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody poniesione z korzystania z basenu nurkowego podczas trwania targów.
***Organizator informuje że na miejscu odbędzie się także weryfikacja , którą muszą przejść przy stoisku Waterfall’a  osoby zarejestrowane