NAJLEPSZE POLSKIE I ZAGRANICZNE JACHTY MOTOROWE I ŻAGLOWE

W Warszawskim Salonie Jachtowym, w jednym miejscu zobaczysz ponad 120 jednostek pływających, w tym wiele pięknych łodzi żaglowych i motorowych od polskich i światowych producentów. Wśród nich znajdziesz ekskluzywne jachty o wartości przekraczającej milion Euro, szybkie łodzie sportowe czy komfortowe, mieszkalne houseboaty.

SPOTKANIE Z ALEKSANDREM DOBĄ

Bałtyk to dla niego za mało, dlatego aż trzy razy przepłynął kajakiem Atlantyk. Ostatnią udaną próbę zakończył zaledwie klika tygodni temu. Po przepłynięciu 4100 mil morskich już planuje kolejną wyprawę. Olek Doba pojawi się w Warszawskim Salonie Jachtowym w sobotę i w niedzielę. Swoimi opowieściami z podróży z pewnością zainspiruje wielu do podejmowania, nie tylko sportowych, wyzwań.

BASEN NURKOWY – DIVE SPOT

Nigdy nie miałeś okazji zanurkować? Przyjdź na targi i poczuj klimat divingu. W specjalnym basenie nurkowym na własnej skórze sprawdzisz czy nurkowanie to twoja bajka. Jeśli tylko będziesz na tak, na targach znajdziesz ofertę szkół nurkowych oraz wypraw nurkowych w wyjątkowe miejsca.

POKAZ NURKOWY NELI MAŁEJ REPORTERKI

To wydarzenie doda odwagi wszystkim dzieciom. W naszym specjalnym basenie zanurkuje Nela Mała Reporterka. Pod wodą pokaże także interaktywną prezentację. To w sobotę, w niedzielę Nela natomiast Nela zaprasza do swojej dżunglowej strefy, gdzie po przejściu specjalnego labiryntu będzie można spotkać się z nią i zdobyć jej autograf.

PROJEKT TRATWA

„Zbuduję sobie tratwę i popłynę rzeką w dół” – tymi słowami zaczyna się znana wszystkim harcerzom piosenka. Kto z nas nie marzył o takiej właśnie przygodzie? Na targach tratwę zbudują harcerze z Hufca Płock 1 MDH „Białe Wilki”. Odbędzie się również licytacja gotowej tratwy.

ZAWODY SKIMBORADOWE

Zobacz w akcji skimboarderów i nakręć się na ten widowiskowy i mega przyjemny sport. Skorzystaj z okazji, by zapisać się do szkoły skimboardowej oraz kupić odpowiedni sprzęt.

WYŚCIGI NA SUP-ach

Czyli kto pierwszy pokona na desce SUP specjalny basen. Rywalizacje odbędą się w strefie wolnego czasu na wodzie dzięki uprzejmości partnerom – markom Decathlon oraz Lokhai. Oprócz wyścigów na targach znajdziecie także szybkie szkolenia.

POKAZY RATOWNICTWA

Pływasz sportowo czy rekreacyjnie? Niezależnie od tego jak często pływasz powinieneś wiedzieć, jak bezpiecznie udzielić pomocy tonącemu. Pomogą Ci w tym pokazy ratownictwa wodnego prowadzone przez Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ta wiedza może uratować życie.

 

PLAŻA REKREACYJNA

Temperatura na zewnątrz spada, ale w targowy weekend w halach Ptak Warsaw Expo atmosfera będzie naprawdę gorąca. Przeniesienie się z jesiennej stolicy w wakacyjny klimat ułatwi rekreacyjna plaża z leżakami i miękkim piaskiem.

 

STREFA TESTÓW

Nie chcesz kupować w ciemno? Przetestuj sprzęt i akcesoria w specjalnej Strefie Testów.